.:: ANNA MARIA JOPEK ::. ID.::

 • ANNA MARIA JOPEK - Live
       płyta promocyjna (AUDIO & DVD)
 • Anna Maria Jopek - LIVE (promo)

  Kolejny biały kruk! Anna Maria Jopek Live to specjalne dwupłytowe wydawnictwo wykorzystywane do promocji twórczości AMJ poza granicami Polski. Na pierwszym krążku „Live studio recording” znajduje się siedem utworów nagranych "na żywo" w tym fragmenty sesji z Hard Rock Cafe na Bali oraz piosenki zarejestrowane w październiku 2009 r. specjalnie na potrzeby tej płyty.


  Track lista:
  1. Bandoska (2:18)
  2. Dwa serduszka cztery oczy (4:45)
  3. Samej cię nie zostawię (3:34)
  4. Cyraneczka (3:34)
  5. Ja spytać chcę o to samo (7:14)
  6. O mój rozmarynie (4:54)
  7. Czułe miejsce (3:19)

  Na drugiej płycie znajduje się prezentacja DVD, w skład której wchodzą m.in. utwór „Upojenie” z płyty Farat, teledysk do piosenki Don’t Speak, fragmenty z koncertu w Blue Note Tokyo oraz występu z Patem Metheny.

  Anna Maria Jopek - LIVE (promo)

  [4music & Anna Maria Jopek Music 2009]

 • ANNA MARIA JOPEK - prezentacja multimedialna
       płyta promocyjna (DVD)

  Prezentacja ta, potocznie nazwana "Teczką Farat", została przygotowana na DZIEŃ POLSKI Międzynarodowych Targów Muzycznych MIDEM we Francji, które odbyły się 27 stycznia 2004 roku. Wydana w trzystu sztukach została również rozesłana do dyrekcji różnych festiwali europejskich. W środku teczki znajdują się wypowiedzi Anny Marii Jopek oraz jej krótka biografia, a także wybrane recenzje płyt. Cały materiał na płycie został zarejestrowany na nośniku DVD. Wszystko jest podzielone na sześć części. Pierwsza z nich to sekcja VIDEO składająca się z teledysku "Możliwe", dwóch nagrań koncertowych z Patem Metheny, mianowicie są to Cichy zapada zmrok" oraz "Szepty i łzy". Nie zabrakło również fragmentów z koncertu w studio Farat, i tak, do teczki wybrano "Czarne słowa" oraz "Cyraneczkę". Kolejną częścią prezentacji są nagrania audio: "Nim słońce wstanie", "Nienasycenie", "Kiedy będziesz duży", "Bo wcale nie trawa", "Wszystkie cnoty" oraz koncertowa wersja piosenki "Dwa serduszka cztery oczy" z Tomaszem Stańko na trąbce (koncert walentynkowy w Programie III PR). Na płytę złożyły się także fotografie Anny Marii Jopek autorstwa Marcina Kydryńskiego (podczas oglądania w tle możemy usłyszeć "Wigilijną kołysankę"). Szóstą, ostatnią częścią, jest pełna dyskografia Anny Marii Jopek z krótkimi opisami w języku angielskim.Wielka szkoda, że to ekskluzywne wydawnictwo jest tak trudno dostępne dla kolekcjonerów.

 • MENU
  teczka

  [Universal Music & TVP 2004]

 • ANNA MARIA JOPEK - BAREFOOT (teczka promocyjna)

 • barefoot - slimbox Barefoot

  Limitowane wydanie płyty "Barefoot" kierowane głównie do kolekcjonerów oraz dziennikarzy.

  Zestaw zawiera: płytę "Barefoot" w slim box, która zawartością nie różni się o wersji znajdującej się na półkach sklepowych. Ponadto "teczkę" z płytą wzbogacono o trzy zdjęcia Anny Marii Jopek w kartach formatu A4, na odwrocie których można znaleźć informację w języku angielskim o Annie Marii Jopek oraz jej twórczości do roku 2001.

  Płyta wydana w 2002 roku.
  Więcej informacji o albumie "Barefoot": kliknij.


  [EMARCY 2002]

  (c) ANNA MARIA JOPEK MUSIC